Спорт

Посланик вика: "Само "Славия"!"

Посланик вика: "Само "Славия"!"

София. Японското посолство в България за първи път отвори вратите си за футболни хора. Президентът на "Славия" Венци Стефанов, треньорът Мартин Кушев и новата звезда на отбора Тайсуке Акиоши (на снимката) гостуваха на негово провъзходителство Макото Ито.

Посланикът покани на вечеря "бялата" делегация, впечатлен от дебюта на първия негов сънародник в българското първенство.

"Славия прави страхотна реклама на Япония тук и аз няма как да не стискам палци за този отбор", сподели господин Ито.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай