Безработният Роналдо поведе Португалия с уникално постижение!

Вкара от дузпа за победата над Гана

Безработният Роналдо поведе Португалия с уникално постижение! | StandartNews.com

В един много драматичен мач Португалия спечели с 3:2 срещу Гана в първи двубой от група Н за двата тима. И това стана и със съдействието на Кристияно Роналдо, точно след скандалите и отсдтраняването му от Манчестър Юнайтед.

Това е и негов гол на пето световно пълвенство!

След като португалците не можаха да пробият съперника до почивката, в 63-та минута това направи Роналдо от дузпа!

Но 10 минути по- късно ганайците изравниха.Кудус успя да центрира остро по земя в наказателното поле, а Айю засече в опразнената врата!

Португалия бързо си върна преднината! Феликс получи извеждащ пас, който го остави сам срещу Зиги и младата португалска звезда не сгреши!

Само две минути след попадението на Феликс, резултатът стана 3:1, като в 80-та минута се разписа Леао..

Минута преди края на редовното време, центриране отляво остави Букари непокрит в наказателното и резервата на Гана прати топката с глава в мрежата на Португалия!