Фермер прибира от САЩ дъщеря си от убитата Цвета

Фермер прибира от САЩ дъщеря си от убитата Цвета | StandartNews.com

София. Бившият съпруг на убитата българка в Детройт е взел документи от посолството на САЩ в София за да прибере 11-годишната си дъщеря.

Намесят ли се обаче американските социални служби като в серияла "Седем часа разлика", случаят ще се заплете, защото ще дадат детето на приемно семейство. Таткото на Деница е бивш от офицер. Служил е в Българската армия като кашик в комендатското поделение на Четвърти километър. Преди време се е върнал в България и е направил ферма за кози в родния край на баща си в Стара планина, пише Блиц.

След като разбрал за убийството, незабавно се изстрелял в София, копирал необходимите документи по статуса на детето в посолството. Книжата били в негова полза. Свързал се е със свои приятели в САЩ и с хора от консулството ни в Чикаго, за да помогнат за връщане на детето в България.

Светослав се е разделил със съпругата си преди четири години. Майката е била в САЩ със студентска виза, чийто срок е изтекъл. Не се знае как е останала толкова дълго време зад океана. Бащата е първи братовчед на известния журналист Румян Славов.

Убийство от ревност е една от версиите, която разследва полицията в Детройт след като 37-годишната българка Цвета Тончева беше намерена застреляна в колата й. Вече е разпитан приятелят й Вито Валдес от латиноамерикански произход, който е женен.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай