Падна мистерията коя е спътничката до бившия енергиен министър Росен Христов от видеото с кабриолета, с което бившият енергиен министър, участвал в преговорите и подписването на договора с "Боташ", първо се изфука в социлната мрежа, а след това изтри.
Красавицата на седалката до Христов е Анелия Узунова, която държи център за красота на един от големите столични булеварди, съобщава ПИК.
В социалните мрежи се появи и дипломата на госпожицата, която през 2019 г. е придобила професионална квалификация "Козметик" в Център за професиноално обучение в Пазарджик.
Любопитното е, че учебната практика е включвала и часове по класически масаж - цели 44 на брой.
От задната седалка на кабриото на Росен Христов в скандалното видео коси размята актрисата Саня Борисова. Оказа се, че Саня и Анелия са приятелки.
На 19 март тази година Борисова е получила сертификат за курс по Кобидо масаж именно от центъра на своята приятелка. Кобидо масажът е японска техника, която се прилага за подмладяване в областта на лицето и шията.
Няма и 48 часа, след като купонът на Росен Христов с двете дами разбуни духовете, Антикорупционната комисия нахлу в жилището му в луксозен столичен комплекс във връзка с "Боташ".
Акцията е под ръководство и надзор на Софийска градска прокуратура и се провежда във връзка с разследване по досъдебно производство, образувано по случая със скандалния 13-годишен договор между "Булгаргаз" и "Боташ", по който всеки ден общественият ни газов доставчик дължи на турската държава по над 1 милион лева.
Споразумението бе сключено, когато Росен Христов бе служебен министър на енергетиката в правителството на Румен Радев с премиер Гълъб Донев.
След вчерашната акция Христов се оплака, че бил политически репресиран, заради което обмислял да напусне България и да търси политическо убежище в Европа.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com