Созопол в шок! Побой до смърт

Причината е имотен спор

Созопол в шок! Побой до смърт | StandartNews.com

35-годишна жена издъхна след жесток побой заради имотен спор. Инцидентът е станал в Созопол, в къща на улица "Стара планина" 22, съобщиха от полицията в Бургас.

ВИЖ ОЩЕ: Бруталното убийство в Созопол заради къща за 1 милион

Задържаният е на 58 години. По първоначални данни между двамата е възникнало спречкване по повод неуредени финансови взаимоотношения и съдебно решение, с което собствеността върху къщата е прехвърлена на жената. Спречкването е прераснало в побой.

Сигнал за инцидента е получен около 22:25 ч. снощи. При пристигането си на адреса полицейски служители са открили тялото на жената с видими следи от насилие.

На място са извършени процесуално-следствени действия. Тялото на починалата е транспортирано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към Университетската многопрофилна болница за активно лечение в Бургас.

Разследването по случая продължава. 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай
1 Коментара
📏 + 1.225194 BTC.GET - https://yandex.com/poll/HsemiBCtfopPhJGk2rGvc2?hs=97486f3b37a7b967547f0bc0e2ef5e39& 📏
преди 4 часа

lchcns

Откажи