Байерн продължава без грешка, Ибрахимович с 4 гола за ПСЖ

Байерн продължава без грешка, Ибрахимович с 4 гола за ПСЖ | StandartNews.com

Мюнхен. Отборът на Байерн Мюнхен разби като домакин Виктория (Пилзен) с 5:0 в мач от група „D" на турнира Шампионска лига. Така на Байерн им трябва само една победа в оставащите двубои, за да си осигури участие на осминафиналите на турнира.

Байерн получи правото да изпълни дузпа в 25-та минута, която бе реализиран от Франк Рибери, а в 37-та Алаба удвои преднината след асистенция на Марио Манджукич.

Баварците отбелязаха трети гол в 61-та минута, когато пас на Ариен Робен намери Франк Рибери, а той с премерен удар вкара топката във вратата на Виктория Пилзен.

Само 3 минути по-късно в 64-та Байерн реализира четвърто попадение, когато Марио Гьотце подаде Бастиан Швайнщайгер, който пък успя да преодолее Козачик и да вкара за 4:0.

Марио Гьотце се разписа в продължението и по този начин оформи крайния резултат в мача.

Андерлехт. Отборът на Пари Сен Жермен победи като гост Андерлехт с 5:0 в мач от група „С" на турнира Шампионска лига.

Златан Ибрахимович направи показно и се разписа красиво четири пъти за ПСЖ. Той откри резултата в 17-ата минута, а след това с попадения в 22-ата и 36-ата минута оформи хеттрика.

В 52-ата минута Единсон Кавани вкара четвърти гол за Пари Сен Жермен.

Ибрахимович обаче имаше още какво да покаже и с четвъртия си гол в мача, в 62-ата минута, оформи крайното 5:0 за ПСЖ.