Отвлякоха и убиха жената на известен бизнесмен и общинар

Жената на общинския съветник от ГЕРБ и известен бизнесмен в Русе – Бедрос Пехливанян, е намерена убита и разчленена край Русенски Лом.
Сигналът за изчезването на Ери Пехливанян е подаден в петък от близки на жената. След оглед на семейното жилище, разследващите намират следи от влизане с взлом. Oт къщата са липсвали и 50 хил. лв., съобщи Bulgaria ON AIR
В понеделник по поречието на Русенски Лом разследващите намират разчленен труп на жена. Все още тялото не е разпознато, но по всяка вероятност останките са на изчезналата Ери Пехливанян.
Късно снощи полицията в Русе е задържала двама мъже от русенското село Иваново, които са направили пълни самопризнания и са отвели разследващите до разчлененото тяло на жертвата. Арестуваните са с множество криминални прояви. Единият от тях е 49-годишен бивш спортист.
Как се отглеждат у нас щурци и жаби? Пуснаха правила...
Колективна покупка на климатици спестява 300 лв. на д...
Големият проблем на България! Посочи го Стефан Софиян...
Кой съсипа "Български пощи" и ще фалира ли дружествот...
Apple AirPods 3rd Gen с Lightning Case идват с 50% от...
Смайващи разкрития за убийството на Къро
Българка облича майката на Илон Мъск