Левски падна в дебюта на Дерменджиев (ВИДЕО)

"Сините" загубиха от китайския Хенан с 0:1 в контрола

Левски падна в дебюта на Дерменджиев (ВИДЕО) | StandartNews.com

Левски допусна първа загуба в контролите по време на своята подготовка в Агия Напа. „Сините“ отстъпиха с 0:1 от китайския Хенан. По този начин Георги Дерменджиев започна с поражение своя престой начело на Левски. Бившият футболист на ЦСКА Фернандо Каранга не взе участие в мача, но присъства на трибуните. Бразилският футболист все още не е готов да се завърне в игра, след като преди три месеца претърпя операция на далака. Левски игра безидейно през по-голямата част от мача и не успя да затрудни по никакъв начин добре построената защита на китайския отбор. Хенан вкара гола в 25-ата минута. Тогава Басогог бе изведен с отличен пас между двамата централни защитници на Левски. Басогог ги надбяга, излезе сам срещу Михайлов и не пропусна да вкара.

ВИДЕО ВИЖТЕ ТУК
Сега за „сините“ футболисти предстоят два дни почивка преди втората част от лагера в Агия Напа. Следващата контрола на Левски е на 30 януари срещу полския Висла Плоцк от 12:30 часа.