ЦСКА разгроми Локо София

ЦСКА разгроми Локо София | StandartNews.com

София. ЦСКА разгроми Локо София с 5:0 в мач от 19-ия кръг на "А" група. Резултатът откри Мартин Петров в 12-та минута, след груба грешка на централния бранител на Локо Сф Александър Дюлгеров, който позволи на Марсиньо да му отнеме топката.

В 35-та минута Ивайло Чочев покачи на 2:0 с точен удар с глава след центриране на Неманя Милисавлевич, а малко преди почивката Петров отбеляза втория си гол в мача след нова добра асистенция на Милисавлевич. Четири минути след почивката сръбският халф оформи своя хеттрик от асистенции, след като подаде на Марсиньо за 4:0, а крайният резултат бе оформен от Емил Гъргоров в 73-та минута.

Възпитаниците на Стефан Генов играха слабо през целия двубой на стадион "Българска армия" и можеха да допуснат дори още по-тежка загуба.

След този успех ЦСКА вече има актив от 35 точки и продължава да заема трета позиция, докато Локомотив е на девето място с 22 точки.