"Лудогорец" би вицешампиона на Русия

"Лудогорец" би вицешампиона на Русия  | StandartNews.com

"Лудогорец" победи вицешампиона на Русия "Краснодар" с 3:2 в първата си контрола по време на лагера на отбора в Австрия.

Селекцията на Бруно Рибейро вкара и трите си попадения преди почивката. Второто полувреме пък бе за руснаците.

Неофициален дебют със зелената фланалка направи новото попълнение Цветелин Чунчуков.

Лудогорец излезе напред в 15-ата минута, когато Марченко си вкара автогол, след центриране на Витиня. В 20-ата минута "орлите" вкараха втори гол. Мисиджан направи двойно подаване с Марселиньо и намери на празна врата Кишада, който отблизо направи резултата 2:0. В 30-ата минута българският шампион направи резултата класически. Този път точен бе Брайън Ангуло, който се разписа с удар от далеч.

В първата си проверка, в Смолян, "Лудогорец" записа равенство с "Верея".