Късни голове спасиха Валенсия за Купата на Краля

Прилепите обърнаха Хетафе с 3:2

Късни голове спасиха Валенсия за Купата на Краля | StandartNews.com

Футболистите на Валенсия се класираха за полуфинала в турнира за Купата на Испания, след драматична победа над Хетафе и общ резултат 3:2. Решителните два гола паднаха в добавеното време. С хеттрик за победителите се отличи Родриго Морено, въпреки че столичани поведоха още в първата минута чрез Хорхе Молина. А решителният трети гол за Валенсия днес падна в 93-ата минута, само 12 секунди след като гостите от Хетафе пропуснаха невероятна възможност да стигнат до 2:2 и да се класират за четвърти път в историята си на полуфинал. След последният съдийски сигнал се заформи меле между футболистите. Играчите от двете резервни скамейки се скупчиха около изхода от игрището и хората от щабовете започнаха да се блъскат и бутат. Наложи се полицията да се намесва, за да укроти страстите.