Добрич. Във вторник ще се проведе станалото вече традиционно преподавателско парти, като мотото тази година, избрано от академичния състав на Висше училище Международен колеж е "Края на света“ (The End of the World - "Last” Teachers’ party).
Преобразени в характерни образи, свързани с края на света, преподавателите ще сервират ястия и напитки на студентите си. Маи, метеорити и индианци ще поднасят блюда като "Армагедон", "Метеорит" и След утрешния ден (The Day after Tomorrow). Купонът ще бъде открит с танц под звуците на "Гангнам стайл", изпълнен от преподаватели и административен състав на Висшето училище, а по-късно те ще покажат и гласовите си възможности с изпълнението на песента “Тhe Final Countdown”.
Специално за студентите са организирани много забавни и закачливи игри, сред които са танц с преподаватели, викторини и други, като победителите ще бъдат наградени с комплект за оцеляване, съдържащ вещи от първа необходимост. За настроението на гостите ще се погрижат Тени Омеде, студент в магистърската програма на ВУМК и Илай, ученик в Професионалната гимназия по туризъм "П.К.Яворов" Добрич.
Пред Стандарт Нюз ректорът на Висше училище Международен колеж доц. Тодор Радев сподели, че от всички той е най-щастлив от настъпването на края на света, защото ще се оттърве от измиването на купища чинии след партито.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com