Волейболистите излизат срещу Франция

Двубоят на лъвовете е от 21,45 часа, БНТ излъчва директно

Волейболистите излизат срещу Франция | StandartNews.com

Националите по волейбол излизат срещу Франция днес, в четвъртия си мач от предварителна група А, на европейското първенство 2019 в Монпелие (Франция). Двубоят е от 21:45 часа в зала “Сюд де Франс Арена”. Мачът ще се предава пряко по БНТ 1 и БНТ 3. Това е първият сериозен сблъсък между сочените за фаворити в този поток - Франция, България и Италия. И трите тима са с амбиции за челните позиции, като имат по три победи в изиграните срещи. На Евро 2019 до момента България победи в груповата фаза Гърция с 3:0, Румъния с 3:0 и Португалия с 3:1 гейма и в момента заема второ място в група А с 9 точки и един загубен гейм. Франция също е без грешка. Волейболистите на "петлите" са с три чисти победи с по 3:0 над Румъния, Гърция и Португалия, като заемат първата позиция в групата с 9 точки и без загубен гейм.