Витоша (Бистрица) с четвърта поредна титла при ветераните

Премиерът Борисов игра на крилото

Витоша (Бистрица) с четвърта поредна титла при ветераните | StandartNews.com

Четвърта поредна титла спечелиха футболистите на Витоша (Бистрица) при ветераните. Във финала те победиха Лудогорец с 3:1. Премиерът Бойко Борисов бе титуляр и капитан на отбора си, но този път предпочете вместо да е голмайстор, да бъде ляво крило. Той показа завиден поглед върху играта и захранваше с перфектни пасове съотборниците си през целия мач. Георги Пеев откри от дузпа в 20-тата минута, след като Борисов изведе перфектно Светослав Петров, който бе спънат в пеналта на разградчани. До почивката Витоша вкара и втори гол Росен Василев в 35-ата. След почивката Демир Пасхалис покачи на 3:0. Почетният гол за Лудогорец вкара Валентин Станчев 78-а.
"Получи се хубаво аматьорско първенство за ветерани за хората, които са играли преди по терените, да могат да се видят", коментира веднага след мача Борисов. Златните медали на победителите връчи Румен Вълков, член на Изпълкома на БФС.