ЦСКА би Сливнишки герой

ЦСКА би Сливнишки герой | StandartNews.com

Футболистите на ЦСКА победиха третодивизионния Сливнишки герой с 1:0. Срещата бе контролна. Червените вкараха гола в 30-ата минута на двубоя.

Венцислав Василев настигна топката до аутлинията и центрира в наказателното поле. Там бразилецът Марсиньо откри резултата с левия крак, от около 13 метра. В 18-ата минута бразилецът Марсиньо бе близо до втори гол. Помогна му центиране от фаул на Антон Каракачанов, но топката срещна гредата.

В 25-ата минута Сливнишки герой имаше добро представяне. Николай Иванов излезе с топката, но чешкият вратар на ЦСКА Томаш Черни я спаси.

Второто полувреме започна с 11 нови играчи на ЦСКА, които пусна Стойчо Младенов. В 85-та минута Петър Петров за малко да вкара втори гол за ЦСКА, но ударът му срещна левия стълб на вратата на третодивизионния отбор от Сливница.