Аржентина продължава за Копа Америка

Меси и компания биха Катар с 2:0

Аржентина продължава за Копа Америка | StandartNews.com

Футболистите на Аржентина се класираха за четвъртфиналите на турнира Копа Америка, след като победиха Катар с 2:0. Това бе последния им мач от Група В, игран на стадион "Арена до Гремио". Футболистите на селекционера Лионел Скалони видимо играха по-добре и заслужено се поздравиха с успеха. Лаутаро Мартинес (4') откри резултата още в началото на срещата, а Серхио Агуеро (82'), който изигра много силни 90 минути, заслужено се разписа и оформи крайния резултат. Така Аржентина с определена доза късмет завърши на второ място с актив от 4 точки. Това се случи с помощтта на първенеца Колумбия (9т.), който победи Парагвай (2т.) с 1:0 в другия мач от Група В. Катар остава на последното място с един пункт.