Една от най-обичаните звезди на нашата естрада направи свои лични откровения.
Певицата Ева Найденова още работи по книгата, посветена на съпруга си и колега от "Тоника" - покойния Георги Найденов, който си отиде преди 11 години.
"Започнахме я още през 2020 г. с една приятелка, но тогава ме хвана COVID. След това майка ми временно пое инициативата, светла ѝ памет. В момента сме на средата, но работим по нея и ще я довършим", разказа Ева в предаването "Денят започва" по БНТ.
"Няма да е нито много голяма, нито твърде малка. Ще е весела, с духа на Гого - такъв, какъвто беше. С много снимки, спомени и настроение. Надявам се да я издадем догодина", допълва певицата.
Ева разкри и че въпреки любовта си към морето, все по-рядко го вижда:
"Морето е това, а мравките пият вода... Харесвам как то отмива умората и носи настроение. Но напоследък си стоя повече вкъщи, в Айтос - така ми е по-уютно, чувствам се добре и смятам да живея поне до 90-годишна възраст!"
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com