Двама в "Пирогов"след бухалки и куршуми

Бой в Студентския град на зазоряване

Двама в "Пирогов"след бухалки и куршуми | StandartNews.com

София

Бой, започнал с бухалки, и приключил с изстрели, вкара 22-годишен в "Пирогов" прострелян с 5 куршума, а противникът му - 29-годишен, с травми. Сигнал за приетия в спешната болница е получен в столичната полиция в 6,45 часа, съобщиха от пресцентъра на МВР. 

Полицаите установили, че раненият е пострадал в района на дискотека на територията на Студентския град. По първоначални данни между две групи възникнала разправия и един от младежите - на 22 г., нападнал с бухалка друг на 29 г.

Нападнатият отвърнал с пет изстрела от законно притежавания от него пистолет, както е изяснено по-късно. Двамата са откарани в “Пирогов”, където простреляният С.Д (22 г.) е настанен с опасност за живота, а битият с бухалката стрелец е с по-леки травми.

Двамата не са студенти, не са криминално проявени и нямат адресна регистрация в столицата, сочат първоначалните данни според МВР.
Полицаи от Седмо РПУ и СДМВР продължават работата за изясняване на обстоятелствата около случая.

АСН

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай