Калин Сърменов потресен. Чака реакция от министър

Гневен пост във Фейсбук пусна директорът на Сатирата Калин сърменов. Актьорът се възмути от гледката на нос Калиакра и призова за министерска реакция.
"Не бях ходил там от 15 години. Срещата ми с мястото носеше в себе си някаква емоционалност. Изведнъж се сблъсках с потресаващата реалност", сподели актьорът пред Нова тв
"Никой не се е погрижил за параклиса, който гние", каза още Сърменов.
"Докато ние не си дадем сметка, че битката за оцеляване е в нашите ръце няма да стане нито политически, нито естетически, нито туристически", допълни той.
Сърменов коментира бившите и настоящи управляващи.
"С вече бившия културен министър се срещнах само веднъж. И това не е добре, защото имаше неща, които трябва да се свършат", каза Сърменов и изрази надежда, че служебният министър Велислав Минеков ще поеме инициативата за промени в културния сектор.
Красен Кралев с изложба във Варна, дарява приходите (...
Сменят шефовете на Булгаргаз, топ кадър на БСП става...
Слънчев ден с високи температури, чака ни рязка промя...
Спада делът на заразените с ковид, какви са новите ме...
Честите отпуски са полезни за здравето и удължават жи...
Молекула се бори с над 300 вида резистентни на лекарс...
Дали рецесията ще застраши борбата на централните бан...