Юлияна Дончева се цели в старопрестола

"Новото време" я издига за кмет на Велико Търново

Юлияна Дончева се цели в старопрестола | StandartNews.com

София

Бившата депутатка Юлияна Дончева смята да се кандидатира за кмет на старопрестолния град Велико Търново в изборите наесен, не отрече красивата дама пред Марк О’Селски. Тя ще бъде издигната от нейните съпартийци от "Новото време", където тя е зам.-председател. Красивата дама се омъжи в Търново за своя любим Стъки.

„Наистина имам предложение да се кандидатирам за кмет на старата столица. Номинацията е от партия „Новото време” и от популярни лица в Търново, които имат авторитет в града и застават зад моята кандидатура”, обясни Дончева и допълни, че все още не е взела окончателното си решение.


Дамата е положително настроена към идеята и не скри, че това би било поредното политическо предизвикателство пред нея.

„Най-големият проблем на града са улиците, защото са неасфалтирани от много години, фасадите на къщите също са за оправяне. Търново е уникален град, който се посещава от много туристи и би трябвало да изглежда по-приветливо”, подходи като истински кандидат за кмет Дончева.

Очаква се официалната номинация на Юлияна Дончева да бъде направена в началото на септември, след като  се завърне от Рио де Женейро.

АСН

 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай