"Левски" трудно се даде на хървати в Адриатическата лига

"Левски" трудно се даде на хървати в Адриатическата лига | StandartNews.com

София. Раздираният от проблеми баскетболен тим на "Левски" даде всичко от себе си и срещу Задар в двубоя от Адриатическата лига, но все пак загуби домакинството си със 72:80.

Това е 16-а поредна загуба за "сините" в турнира, а до момента те в него имат общо 17 и една победа и остават твърдо на дъното на класирането. Следващият мач на "Левски" в надпреварата е гостуване на Кърка Ново место в Словения на 25-и януари (неделя).

Снощи "Левски" бе с изцяло български състав, след като македонците Гюроски и Гайдаджиев не фигурираха в тимовия лист, а завърши срещата с петима свои юноши.

Домакините изиграха много силно в началото на двубоя срещу хърватите, като на почивката водеха със 7 точки, но в третата част баскетболистите на Задар взеха нещата в свои ръце и в крайна сметка взеха победата.