Лекуват Скримов за ключовите сблъсъци

Лекуват Скримов за ключовите сблъсъци | StandartNews.com

София. Титулярят в националния отбор по волейбол Тодор Скримов има възпаление на лявото коляно и ще трябва да се възстановява за ключовите сблъсъци на европейското първенство в Полша.

Треньорският щаб реши да му даде почивка в двубоя с Русия, тъй като срещата не е от толкова голямо значение. Очаква се посрещачът да бъде на линия за плейофния ни мач във вторник, който ще се състои в Гданск. Спечелената точка от Германия ни гарантира класирането в следващата фаза на континенталния турнир. Двубоят на нашите с братушките бе късно снощи. Отборът ни няма да се мести в Гданск за плейофа и евентуалния 1/4-финал. Залата се намира на около 15-20 минути път с автобус. Съперникът ни за плейофа ще стане ясен след изиграването на всички мачове от групите в Полша. Германия окупира първото място в нашия поток с актив от 8 т., след като победи Чехия с 3:0 и се класира директно на 1/4-финал, а чехите напускат шампионата на Стария континент. "Трябва да се борим до последната точка и да вярваме, че ще сбъднем мечтата си за медал", сподели мениджърът Владо Николов.