Кръв оплиска мач на Везенков

Кръв оплиска мач на Везенков | StandartNews.com

Баскетболното дерби "Арис" - ПАОК беше прекъснато в края на първото полувреме. За жълто-черните игра българският национал Александър Везенков.

В момента, в който реферите прибраха двата тима в съблекалните ПАОК водеше с 33:31. Още преди началото на двубоя ролка хартия, хвърлена от агитката на домакините, удари съдията Панайотис Анастопулос и от главата му шурна кръв. Наложи се лекарят на "Арис" да го кърпи, което забави двубоя с 25 мин.

Феновете бяха предупредени, но секунди преди почивката към терена отново полетяха монети, запалки и други предмети. Реферите спряха мача и наредиха залата да бъде опразнена. Запалянковците обаче останаха по местата си, което доведе до окончателното спиране на срещата.