Кошмар за ЦСКА на Армията! Публиката шокирана

Червените загубиха с 0:2 от Сепси в квалификация за Лига на конференциите

Кошмар за ЦСКА на Армията! Публиката шокирана | StandartNews.com

Много лошо начало на европейския сезон за ЦСКА. Червените загубиха логично с оглед на играта от румънския Сепси с 0:2 на "Българска армия" в първи мач от втория кръг на квалификациите на Лига на конференциите.

Дажа направо се отърваха от конфузно поражение!

Отборът на Саша Илич започна трудно и първенството, като сега проблемите се видяха още повече.

Тази неприятна загуба свежда шансовете на ЦСКА за класиране в третия кръг до минимум.

15 000 по трибуните направиха отлична атмосферата на "Българска армия".

В първите 15 минути "червените" опитаха да наложат домакински натиск, но без да стигнат до сериозна опасност пред вратата на гостите.

В 17 минута футболист на Сепси се оказа с топката зад защитата на ЦСКА и стреля, но в последния момент Тибо Вион се хвърли на шпагат=

10 минути след това Джонатан Линдсет стреля опасно с глава, но топката не влезе в мрежата на Сепси. Малко след това гостите също стигнаха до опасен изстрел с глава, но централният нападател Балаша не успя да насочи топката и тя прелетя край гредата.

Втората част започна турбулентно, като само в рамките на минута и двата тима имаха претенции за дузпа.

Елементарна грешка в отбраната на ЦСКА! Това стана в 68-та минута и Паун откри - 0:1 за гостите!

Опасенията, че червените ще имат проблем срещу коравите румънци, напълно се потвърдиха.

В следващите минути нямаше сериозна реакция от домакините. Румънците бяха изключително организирани отзад, а проблемите на ЦСКА в нападения се видяха в трети пореден мач.

Кошмарна грешка, направо невероятна на Густаво Бусато! в 80-та минута шокът за ЦСКА бе пълен - 0:2. Нещао повече - още две греди за румънците!

И публиката се изнерви и започна да освирква любимците си. Естествено, критиките ще се насочат и към треньора Саша Илич, защо проблемите в атаката на ЦСКА са от месеци назад.

Факт - никой не очакваше толкова лошо представяне на червените, но изненадата е много лоша и болезнена.