Стара Загора. Селекционерът на Левски Илиян Илиев изгледа на живо щастливата победа на бившия си тим Берое срещу великотърновския Етър в неделната вечер на стадиона под Аязмото. Пред погледа му и пред още 4500 души на стадиона в Стара Загора Беоре победи Етър изключително трудно с 1:0.
Както е известно, следващото гостуване на сините е в Града на липите след прекъсването на мачовете на националния отбор. Подозренията, че след централния защитник Димитър Везалов е Илиев е дошъл да прибере и „звездата” на Берое Давид Каядо бяха опровергани от селекционера на старозагорския тим Ивко Ганчев. „Смених Каядо, защото не му потръгна играта, а и на полувремето се оплака от болки в крака”, поясни той.
Иначе Берое превзе крепостта на болярите две минути преди края на мача, когато Костадин Гаджалов си отбеляза нещастен автогол. „Доминирахме през цялото време, търсехме гола, имахме поне 5-6 чисти положение, а и съдията подмина дузпа за нас”, каза наставника на Берое Ивко Ганчев.
Старшията на великотърновци Цанко Цветанов пък съжали за злощастния завършек на срещата и припомни, че неговият отбор губел трети мач от подобни индивидуални грешки. Според него Етър е играл открито и е заслужавал едната точка, но може би точно прекалената мисъл за нея им е изиграла лоша шега накрая.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com