Любопитно

Лили скърби за Стефан Зашев

Лили скърби за Стефан Зашев

Отиде си дясната ръка на поп иконата

Празниците бяха почернени за примата ни Лили Иванова. Тя изгуби един от най-близките си приятели - Стефан Зашев. Той бе човекът, който й помогна да изпълни една от мечтите си, а именно да пее във френската зала "Олимпия". Зашев живееше в Брюксел и се занимаваше с финанси. За кончината му съобщи самата Лили в профила си във Фейсбук.
"Човек може да загуби много неща през живота си и от това да произтече много болка, но такава, която остава непоправима и завинаги, е тази при загубата на най-близък приятел и човек. Скъпи мой, незаменим Стефан Зашев, ти оставаш завинаги свързан с мен и моята кариера - с дълбоката следа, която остави с помощта си! Ти си жив завинаги в сърцето ми. Почивай в мир!", написа покрусената Лили.

За него в автобиографията си "Истината" Лили още пише: "Ти имаш както в живота ми, така и в сърцето ми незаменимо скъпо място... Обичам те". Стефан Зашев бе дясната ръка на поп примата в последните години и организираше редица нейни изяви. Говореше се, че той помага на Лили напълно безусловно, тъй като на младини мечтаел да стане естраден певец. След като завършил икономика и забогатял, решил да сбъдне ако не своята, то мечтата на Иванова - да пее на "Олимпия".
Тъжната новина съвпадна с обявлението за предстоящия концерт на Лили Иванова в Лондон. На 16 май тя ще пее в тамошния клуб "Трокси".

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай