Интересно - повече гърци у нас, отколкото обратно

За миналата година общо 1 600 000 гърци са посетили България, а българите в Гърция са били 1 400 000.
Такава статистика представи министърът на туризма Николина Ангелкова на брифинг по повод удължаването на летния туристически сезон до края на октомври. Това е равностойност по думите на Ангелкова.
Въпреки това страната ни продължава с антикризисната рекламна кампания, увери Ангелкова, която кампания не е спирала.
От 22 юни стартира и интегрираната комуникационна кампания по отношение на балнео и спа туризма, както и за другите съседни държави. Нашата дестинация е безопасна и осигурява всичко, за да има една спокойна и безопасна почивка за всеки един турист, увери туристическият министър.
Запитана дали ще има санкции за служителя, искал високи цени за чадър и шезлонг на плажа в Слънчев бряг, Ангелкова увери, че подобен случай повече няма да има, а глобите ще бъдат в размер на 50 000 лв. Според нея всичко се дължи на техническа грешка на служителя, който не бил уведомен за новите цени.
Фурор! Скопие въстана срещу френското предложение
Путин смени тактиката, какво разкри съветник на Зелен...
Ужас! В Италия не е било толкова страшно от десетилет...
Истинската цел на Петков? Разкритие от ГЕРБ за диплом...
Пендаровски с извънреден ход заради френското предлож...
Путин стресна Германия, народът се готви за тежки вре...
Фурор! Ергенът показа гаджето /Фото/