Общество

Нинова се разбесня! Какво иска за наркоманите

Какво каза лидерът на БСП за убийците на пътя

Нинова се разбесня! Какво иска за наркоманите

Мощна атака на Корнелия Нинова за войната по пътищата у нас.

"В последните седмици няма ден, в който сутрешни блокове и вечерни новини да не започват с информация за катастрофи, ранени и убити хора от дрогирани шофьори. Последният е от снощи в Шумен.

Самонадеяни, агресивни, ненаказуеми и пазени, те не зачитат правила и забрани. Не може институциите и цяла държава да бъдат безсилни да спрат това безумно избиване по пътищата.

Трябва с желязна ръка да спрем наркотрафиканти, дрогирани шофьори и техните покровители във властта. Да приемем драконовски закони, да контролираме строго тяхното спазване и за всеки извън правилата да има бърз съд, присъда и затвор, конфискация.

Като влязат няколко надрусани шофьори и тези, които ги покровителстват в затвора, другите ще си помислят.

Това каза лидерът на БСП  на предизборно посещение в Хасково, призовавйки хората да се замислят сериозно.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай