НА ЖИВО: Лудогорец - ПСЖ | StandartNews.com

Край на мача. Резултат 1:3.

********************

Въпреки загубата, публиката изпрати футболистите на "Лудогорец" с аплодисменти.

90-а минута: Кавани се размина с хеттрика - Владо Стоянов отби удара му.

Пет минути преди края. Уви, с играта си "Лудогорец" очевидно показва, че чака последния сигнал и примирен, че ще загуби.

Десет минути преди края ПСЖ отбелязва 58% притежание на топката - показателно за това кой е по-рутинираният и кой е играл повече в Шампионската лига.

79-а минута: Владо Стоянов се метна долу вляво и отрази опита на Ди Мария за четвърти гол от пряк свободен.

73-а минута: Гардът на "Лудогорец" падна, атаките оредяха, ударите вече са лесни за спасяване.

61-а минута, мачът на практика е решен. Кавани прехвърли технично Стоянов след къс пас на Лукас за 1:3.

Дузпа за "Лудогорец" в 58-ата минута! Лош удар на Козмин Моци - Ареола отрази с плонж в десния ъгъл!

56-а минута, 1:2! Кавани прониза мрежата след пряк свободен удар на Ди Мария.

52-а минута: Пак късмет за "Лудогорец"! Току пред вратата топката дойде на десния крак на Ди Мария и ударът му беше спасен от Владо Стоянов. Защото ако му беше попаднала на левачката...

Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме.

И нервите взеха връх, Верати настъпи Светослав Дяков под коляното.

41-а минута. ПСЖ изравни 1:1! Марко Верати хитро изведе Блез Матюиди отляво, двамата с Кавани изникнаха ан блок пред вратата, но Матюиди предпочете да е егоист и не сгреши - диагоналният му удар беше безпощаден!

40-а минута, рекапитулация: Поредица от атаки на ПСЖ завършиха с неточни удари. Късметът засега е с "Лудогорец"! Даже в безсилието си Кавани се просна за дузпа без единоборство, но съдията не се подведе.

16-а минута, мечтата започва да се сбъдва! Натанаел повтори изпълнението на Христо Стоичков срещу Германия на световното в САЩ! С пряк свободен удар от левия ъгъл на наказателното поле той прониза близкия ъгъл! 1:0 за "Лудогорец"!

11-а минута: Първата добра атака на "Лудогорец" завърши с удар във въздуха на Абел Анисе.

6-а минута: Началният натиск на ПСЖ си каза думата - след недоглеждане на Натанаел Единсон Кавани не успя да улучи вратата

Интригата е стопроцентова - и двата отбора заявиха като цел победата. ПСЖ остава фаворит на теория. Традицията обаче е на наша страна - френските отбори играят трудно в София.

Стартови състави

ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Паломино, Дяков, Минев, Моци, Натанаел, Абел Анисе, Кафу, Мисиджан, Вандерсон, Марселиньо
Треньор Георги Дерменджиев

ПСЖ: Ареола, Тиаго Силва, Маркиньос, Матюиди, Максуел, Лукас, Тиаго Мота, Орие, Верати, Ди Мария, Кавани
Треньор Унай Емери

Съдия Павел Краловец /Чехия/

Стадион "Васил Левски"

************************************

Треньорът на "Лудогорец" не си позволи никакви изненади със стартовия състав.

В състава на ПСЖ има само една интересна промяна - Унай Емери пусна Тиаго Мота на мястото на Гжегож Криховяк в полузащитата.

Един от персоналните двубои, които ще се очакват с повишен интерес, е Йордан Минев - Анхел ди Мария.

В опит да излезе от кризата и заради важността на мача, треньорът на ПСЖ Унай Емери очаквано пусна в титулярния състав осъдения халф Серж Орие. Още едно доказателство, че гостите ще търсят победата на всяка цена заради лошите резултати напоследък.

Целта на "Лудогорец" е същата - отборът се настрои за победа.