Равен за "Лудогорец" и "Славия"

Равен за "Лудогорец" и "Славия" | StandartNews.com

"Лудогорец" и "Славия" завършиха при резултат 1:1. Двубоят, който се игра тази вечер в Разград, бе първи от седмият кръг на първенството.

Отборите играха равностойно през първото полувреме. В 11-ата минута Семерджиев стреля с глава, но Милан Борян спаси. В 33-ата минута пък "Лудогорец" изпусна добър шанс за гол, когато Марио Кирев от "Славия " спаси удар на Клаудиу Кешеру.

"Лудогорец" доминираше на терена след почивката. Домакините откриха резултата чрез попадение на Върджил Мисиджан в 56-ата минута, след груба грешка на бранителя Димитър Пиргов.

Клаудиу Кешеру удари греда за "Лудогорец" в 65-ата минута. След това Натанаел и Вандресон пропуснаха за домакините в 72-ата и 76-ата минута.

Точен за "Славия" бе Антон Карачанаков в 86-ата минута, което за него е първи гол с екипа на отбора в официален мач.

Препелица пропусна да донесе победа на "Лудогорец" в 90-ата минута. Така разградчани временно заемат първото място с 14 точки, докато "Славия" остана само с две по-малко.