"Черно море" с първа победа за годината

"Черно море" с първа победа за годината | StandartNews.com

"Черно море" записа първи успех от октомври миналата година. На "Тича" домакините днес биха "Славия" с 3:2 в мач от 30-ия кръг на "А" група. За последно варненци спечелиха три точки именно срещу "белите" миналата есен.

Двубоят днес предложи емоции и обрати на феновете, като в крайна сметка селекцията на Никола Спасов излезе краен победител.

Резултатът откри Траян Траянов в 5-ата минута, но до почивката гостите обърнаха развоя. Борислав Балджийски (15') и Димитър Пиргов (37') изведоха "Славия" напред. С два гола на Бакари (56' и 82') след почивката домакините сътвориха нов обрат и оформиха крайното 3:2.

В класирането "Черно море" е на 5-а позиция с 32 точки, а "Славия" е на 4-о място с 39 точки.