Срамът за ЦСКА в Испания продължава

Ново тежко поражение и четвърти мач без гол

Срамът за ЦСКА в Испания продължава | StandartNews.com

Столичният гранд ЦСКА отстъпи на вицешампиона на Чехия Виктория Пилзен резултат 0:3 в четвъртата си контрола на испанска земя по време на зимната подготовка.

"Червените" продължиха с разочароващите резултати в своите контроли и след четири срещи все още нямат отбелязан гол.

Ян Коварик се разписа на два пъти за чехите, съответно в 39-ата и 47-ата минута, а в 66-ата - Марко Алвир оформи крайния резултат.

По-рано през месеца "армейците" победиха казахстанския Каспий с 4:0, но последваха две загуби - от Нюрнберг с 0:5 и Шонан с 1:0, както и нулево равенство с Чонбук.

Така вече четвърти мач атаката на столичани не успява да се разпише.

Този факт очевидно започва да дразни една част от червената публика. Още повече, че наближава стартът на първенството, а първият мач е вечното дерби с Левски.