Сега не стана. ЦСКА подразни Рома, но падна лошо

Домакините спечелиха с 5:1

Сега не стана. ЦСКА подразни Рома, но падна лошо | StandartNews.com

ЦСКА започна участието си в Европа тази есен с тежко поражение от Рома. На "Олимпико" армейците загубиха с 1:5 в първи мач от групата в Лигата на конференциите. А началото бе съвсем друго.

Греъм Кери откри резултата в 10-ата минута, а в 25-та Лоренцо Пелегрини изравни.

Ел Шарауи осъществи пълен обрат в 38-ата минута.

Малко преди края на редовното време за първата част италианците пропуснаха да вкарат трети гол. Шомуродов излезе сам срещу Бусато, но стражът на ЦСКА - София го затвори добре и спаси удара.

Червените отговориха с шут на Мухар в 45-ата минута, който рикошира в крак на бранител и профуча опасно близо покрай лявата греда.

В 61-та минута Жозе Моуриньо се успокои окончателно. Лоренцо Пелегрини вкара втори гол и Рома поведе с 3:1.

В 75-та минута Баи стреля силно към вратата на Рома, но високо.

Последните минути бяха много лоши да армейците.

В 82-та минута Манчини вкара от лесна позиция след рикошет в напречната греда, който се получи заради шут на Смолинг. Бусато тук нямаше как да реагира.

После дойде и петото попадение за Рома.Тами Ейбрахам, който обаче беше в съмнитевно положение на засада.

Този път ЦСКА не успя да победи Рома, а без съмнение отражение дадоха и много контузии в състава на Стойчо Младенов.