Престижно - Левски обърна австрийски гранд

Сините победиха с 2:1 Рапид Виена

Престижно - Левски обърна австрийски гранд | StandartNews.com

Напук на всички гръмотевнични новини напоследък, Левски спечели втора контрола на подготовката си в Турция.

В турския курорт Белек, селекцията на Петър Хубчев се наложи с 2:1 над австрийския гранд Рапид (Виена).

Триумфът бе още по-сладък, тъй като стана факт след пълен обрат. "Зелено-белите" бяха по-активни преди паузата и тогава заслужено поведоха след гол на Фунтас в 31-ата минута.

През втората част левскарите погледнаха далеч по-смело към вратата на съперника и в 77-ата изравниха чрез Нашименто от дузпа.

До края столичани се впуснаха в атаки, които дадоха необходимия ефект в даденото от съдията продължение.

Мартин Райнов се оказа най-съобразителен при един корнер и с глава матира Нофлах за крайното 2:1.

Преди няколко дни "сините" победиха и арменския Пюник с 3:2.