Отмъщение! Англия е на 1/4 финал,феновете ликуват

На "Уембли4 този път британците надиграха Германия

Отмъщение! Англия е на 1/4 финал,феновете ликуват | StandartNews.com

Отмъщение!

Срещу черната статистика и драмите в историята, този път Англия наказа големия си съперник Германия!

Заслужена победа с 2:0, гросмайсторска тактика и дисциплина на терена пратиха тима на Гарет Сатугейт напред.

Най-сетне феновете на "трите лъва "дочакаха след толкова години отново победа в ключов сблъсък с немците.

Немците започнаха по-добре на "Уембли", но домакините постепенно изравниха играта и натиснаха.

След две добри ситуации за Магуайър, Хаверц пропусна в 32-та минута за Германия.

Снимка 537017

Голям шанс за Англия! Точно преди почивката при едно разбъркване, Хари Кейн направи голям пропуск в мача.Имаше отлична възможност британците да поведат в резултата.

Надлъгването между гигантите продължи и през втората част. Кулминацията до момента дойде в 75-та минута, когато Сторлинг завърши с гол чудесна атака на домакините - 1:0!

Три гола за Англия на първенството и трите са на Стърлинг.

Снимка 537026

Чакаше се отговорът на германците. Мюлер стреля неточно от фаул. "Уембли" полудя.

Немците имаха огромен шанс в 81-та минута, но Томас Мюлер изпусна сам срещу вратаря.

Хари Кейн! Лидерът на англичаните вкара решителния втори гол, който доказа превъзходството на британците през втората част и великолепната им ефективност.

Англия - Германия 2:0, Хари Кейн удвоява преднината за

Англия заслужено е на 1/4 финалите, "Уембли" бушуваше, а купонът ще се премести в цялата страна.

Сега целта е ясна - атакуване на европейската титла!