Националите продължиха затъването и в Дъблин

Балъков и компания паднаха 1:3 от Ейре

Националите продължиха затъването и в Дъблин | StandartNews.com

Българският национален отбор записа четвърта поредна загуба под ръководството на Красимир Балъков, като този път добрата новина беше, че тя не дойде в квалификационен мач. "Лъвовете" отстъпиха с 1:3 в гостуването си срещу Ирландия.

През първото полувреме мачът бе много заспал и на ст. "Авива" не се случи нищо интересно. През втората част ирландците поведоха с гол Алън Брауни в 56-ата минута. Влезлият като резерва Ивелин Попов изравни с мощна дузпа в 67-ата минута. Но след това нашите успяха да падна и в този мач, тъй като Кени Лонг направи 2:1 в 83-ата минута, а Джеймс Колинс оформи крайното 3:1 малко преди края.

Така България си тръгва от Острова с голова разлика 1:7 след контролата с Ейре и европейската квалификация с Англия (0:4).