Ман Юнайтед и Челси не се биха (ВИДЕО)

Дербито на "Олд Трафорд" завърши 1:1

Ман Юнайтед и Челси не се биха (ВИДЕО) | StandartNews.com

Отборите на Манчестър Юнайтед и Челси завързаха максимално битката за последните две места в Топ 4, завършвайки наравно 1:1 в 36-ия кръг във Висшата лига. По този начин „червените дяволи” останаха шести с 65 точки, докато Челси е четвърти с три повече. Петият Арсенал е с 66, а третият Тотнъм със 70 пункта. Интересен факт е, че и четирите отбора, които се борят за местата в зона „ШЛ” нито един от тях не записа победа в този рунд от мачовете.

Рожденикът Хуан Мата даде аванс на Юнайтед с попадение в 11-ата минута, а Маркос Алонсо наказа грешка на Давид Де Хеа в 43-ата минута, за да изравни резултата. Двамата треньори направиха две принудителни смени през второто полувреме, след като бранителите Ерик Баи и Антонио Рюдигер напуснаха контузени.