Мадагаскарец спаси Лудогорец в Исландия

"Орлите" стигнаха до 1:1 срещу Валур с гол в добавеното време

Мадагаскарец спаси Лудогорец в Исландия | StandartNews.com

Осемкратният шампион на България Лудогорец завъртя равенство – 1:1, при гостуването си на ФК Валур в Исландия, след като губеше до 92-ата минута. В 11-ата Ласе Петри откри резултата на „Хлидаренди” с фамозен гол, ала в добавеното от съдията продължение Абел Анисе изравни резултата в Рейкявик и донесе нужния гол на чужд терен за българския тим. Въпреки гола на мадагаскареца Лудогорец изигра странен за своите възможности мач, тъй като отборът направи редица пропуски към вратата на Антон Ейнарсон, но повечето удари бяха доста неточни.

Реваншът между двата тима е идния четвъртък на „Лудогорец Арена”, 1-и август. Победителят от тази двойка ще играе срещу загубилия от срещата между ФК Копенхаген и ТНС.