"Левски" с първа победа, громи Монтана

Сините се наложи като гости с 4:0

"Левски" с първа победа, громи Монтана | StandartNews.com

Левски спечели първа победа в новото първенство. При това убедителна -""сините" разгромиха Монтана като гости с 4:0.

За първи път през този сезон Левски поведе в резултата. Голът е трети за Спиерингс с екипа на столичани от 16 мача, като всичките са вкарани далеч от "Герена".

В 42-та минута Станислав Иванов се пребори за топката, като пресира Петров, тя попадна в Паулиньо, който с хубав изстрел с левия крак удвои .

На почивката Спасов замени Петър И. Петров с Валери Христов, но това не спря атаката на столичани, които в 47-ата минута вече водеха с три гола. Отново Спиерингс се разписа, като вкара за първи път в кариерата си два гола в един мач за Левски.

В 67-та минута десният защитник на "сините" Найденов стреля от дъгата на наказателното поле, топката излъга Орлинов и влетя във вратата му за четвърти път.

До края на мача нямаше нищо особено и убедителният резултат се запази. Така Левски вече има 4 точки и се придвижи в средата на таблицата в Първа лига.