Кютек на "Българска армия" преди тежка загуба на ЦСКА

Между секторите захвърчаха счупени седалки и дори флагчето за ъглов удар

Кютек на "Българска армия" преди тежка загуба на ЦСКА | StandartNews.com

Локомотив Пловдив победи ЦСКА София с 3:1 като гост в среща от 13-я кръг нa първа професионална футболна лига и нанесе първа загуба на "червените" в първенството.

Преди сблъсъка се стигна до конфликт между феновете. На стадион "Българска армия" представители на двете агитки започнаха да се замерят с предмети и да чупят седалките по трибуните.

Според първоначалните информации, привърженици на "смърфовете" са провокирали тези на ЦСКА, като в отговор на това се е стигнало до грозните сцени.

Броени минути преди началото на мача запалянковците на домакините, заели своите места в сектор Г, преминаха по пистата, по цялата дължина на терена, за да стигнат до гостуващата публика от Пловдив. Там част от публиката влезе в конфликт със стюардите и феновете в сектор А.

Между секторите захвърчаха счупени седалки и дори флагчето за ъглов удар.

Стойко Сакалиев, който е част от щаба на ЦСКА, също е пострадал леко при мелето.

Футболистите на гостите отказаха да се появят на терена, докато сигурността на стадиона не бъде подсигурена. Преди първия съдийски сигнал десетки полицаи обградиха сектора с гостуваща публика.

Двубоят все пак започна с 5-минутно закъснение.