И Кремъл коментира провала на руския тим

В спорта има прост и разбираем ключов показател за изпълнение - победа или поражение, каза Песков

И Кремъл коментира провала на руския тим | StandartNews.com

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков коментира напускането на руския национален отбор по футбол от европейското първенство, съобщи РИА Новости .

Според него дискусиите за представянето на отбора на турнира са излишни, тъй като в спорта има прост и разбираем ключов показател за изпълнение - победа или поражение. Песков също добави, че руснаците така или иначе обичат своя отбор.

В понеделник, 21 юни, руският национален отбор загуби от Дания с 1: 4. През второто полувреме отборът допусна три гола. Поради провала в мача с датчаните Русия падна на четвърто място в група В и загуби възможността да продължи да играе на Евро 2020.

Европейското първенство ще продължи до 11 юли.