Ел Класико разочарова - 0:0

Барселона и Реал Мадрид не си вкараха гол в корида

Ел Класико разочарова - 0:0 | StandartNews.com

Барселона и Реал Мадрид не се биха в първото Ел Класико на сезона – 0:0, което се игра на „Камп Ноу“. Отложеният сблъсък от 10-ия кръг на Ла Лига предостави много сериозно надлъгване от страна на двата отбора.

Реал Мадрид стоеше по-добре от своя съперник през първото полувреме, когато Барселона изпитваше много сериозни затруднения заради високата преса. През втората част умората във водения от Зинедин Зидан отбор се усети и това даде възможности пред тима на Барселона. Каталунците се представиха по-силно през вторите 45 минути, но и това не се оказа достатъчно, за да отбележат гол.

Двубоят разочарова, като очакванията бяха за голов спектакъл. Освен това на терена преобладаваха сблъсъците, като реферът показа цели осем жълти картона.