Драма в Англия. Млад вратар взриви Ливърпул!

Червените са на полуфинал за Купата на лигата

Драма в Англия. Млад вратар взриви Ливърпул! | StandartNews.com

Ливърпул доказа още веднъж, че е огромен клуб. Въпреки, че намеренията на Юрген Клоп преди началотопна четвъртфинала за Карабао къп срещу Лестър май не бяха сериозни.

Излязъл с почти детски състав, Ливърпул набързо изостана с 0:2 и после се отегли на почивката при лошото 1:3 на "Анфийлд".

Клоп обаче се уплаши да не го нападнат при евентуален резил и пусна четирима опитни играчи през втората част. и драмата започна! Диого Жота намали в 68-та минута на 2:3, а в добавеното време Минамино изравни и прати мача в дузпи.

Тук големият герой е младият вратар на Ливърпул Каомин Калахър. Момчето хвана блестящо две дузпи, което стигна за победата на домакините.

Така и не става ясно треньорският щаб иска ли или не иска този трофей, но английският гранд достави още една магнетична вечер на милионите си фенове по света.

Сега програмата на Ливърпул става още по-натоварена, защото тимът вече е и на полуфиналите в този турнир.