За всички, които заспаха: Португалия е на четвъртфинал

За всички, които заспаха: Португалия е на четвъртфинал | StandartNews.com

Видео от мача - ТУК!

Акценти от мача - ТУК!

Португалия победи Хърватия в странен мач с 1:0 след продължения на осминафиналите на Евро 2016.

115 минути от него минаха в скука. Активизиране за кратко донесе успеха на Кристиано Роналдо и съотборниците му.

Истината обаче е, че два часа и половина от живота на всички, които гледаха мача, бяха пропилени.

Роналдо! Модрич! Ракитич! Какви имена, а?... Вятър работа!

Около 150 милиона евро и повече си направиха разходка за здраве на ст. "Болер-Делели". А до 115-ата минута нямаше нито един точен удар към двете врати.

За тези, които са задрямали, още малко информация.

Испанският рефер Карлос Карбайо не поряза хърватите, въпреки че те унижиха неговите сънародници от Ла Фурия преди няколко дни.

Някакъв удар с глава над вратата на Хърватия беше записан като най-интересното положение през първото полувреме.

През второто полувреме събитието май беше жълтият картон на Уилям Карвальо - единствен за 120-те минути.

Пак след почивката в игра влезе Ренато Санчес - голямото откритие на тазгодишния трансферен пазар. Бил някакво чудо, казват. Тази вечер не беше.

В 116-а минута Иван Перишич улучи страничния стълб.

А минута по-късно вратарят Даниел Субашич отрази удар на Роналдо, но при добавката Рикардо Куарешма нямаше как да сгреши на опразнената врата и с глава бодна топката в мрежата.