Скучно равенство между Челси и Манчестър Сити

Скучно равенство между Челси и Манчестър Сити | StandartNews.com

Скучно равенство при конкурентите за титлата във Висшата лига Челси и Манчестър Сити. Снощи двата отбора завършиха при резултат 1:1 в Лондон. Двубоят бе от 23-ия кръг на Висшата лига. Първият мач между двата съперника в Манчестър приключи по сходен начин.

Двата гола на "Стамфорд Бридж" бяха отбелязани в края на първото полувреме - само за четири минути. Лоик Реми бе точен в 42-ата мин. Французинът замести наказания титуляр Диего Коща и направи чудесна комбинация, която премина през Бранислав Иванович и Еден Азар.

Манчестър Сити успя да изравни точно преди почивката.Гостите се възползваха от невниманието на вратаря Тибо Куртоя. Давид Силва направи резултата 1:1 след неточен удар на Серхио Агуеро.

Двата тима имат разлика от пет точки в класирането. Челси е с 53 т., а М. Сити има в актива си 48.