Севиля се наложи над Валенсия

Севиля се наложи над Валенсия | StandartNews.com

Севиля. Севиля се наложи над Валенсия с 2:0 в първи полуфинален мач на турнира Лига Европа. И двата гола за домакините паднаха в рамките на само три минути. Резултатът беше открит от Стефан Мбиа в 33-ата минута, а Карлос Бака удвои само три минути по-късно.

Реваншът е след седмица.

Бенфика показа превъзходство над Ювентус

Бенфика показа превъзходство с 2:1 на Ювентус в голямото дерби от 1/2-финалите на Лига Европа, но нищо не е решено преди реванша в Торино след седмица.

В Лисабон на „Естадио да Луж" Ювентус изравни след гол на Карлос Тевес в 73-ата минута. Това е първи гол на аржентинеца в Лига Европа и 20-и общо за сезона.

Мачът се изигра пред над 55 хил. зрители и започна силно за домакините от Бенфика, като стигнаха до ранен гол чрез аржентинеца Езекиел Гарай, който се разписа с глава още във втората минута след изпълнен от Сюлеймани ъглов удар.