"Сампдория" и "Наполи" завършиха 2:2

"Сампдория" и "Наполи" завършиха 2:2 | StandartNews.com

Наполи изтърва два гола аванс и победата у дома срещу Сампдория, с който завършиха 2:2 в зрелищен мач от втория кръг на италианската Серия „А".

Аржентинският нападател Гонсало Игуаин се разписа още в 9-ата минута след пас на Лоренцо Инсиние, а след още 30 минути игра удвои аванса на домакините от Неапол, като подаването за второто му попадение бе на Алан.

След почивката домакините се отпуснаха и изпуснаха победата, след като в рамките на само две минути между 57-ата и 59-ата бразилският нападател Едер вкара две попадения за „моряците", първото от които бе от дузпа. До края на мача двата тима не сви вкараха други попадения и поделиха точките.

Наполи остава без успех след два кръга и заема 14-о място само с една точка. Сампдория е на шесто място с 4 точки.