НА ЖИВО: Хърватия - Португалия (осминафинал)

НА ЖИВО: Хърватия - Португалия (осминафинал) | StandartNews.com

На ст. "Болер-Делели" в Ланс играят Хърватия и Португалия. Резултатът е 0:1.

***************

Край на мача! Португалия е на четвъртфинал с 1:0 след продължения!

При ответната атака Удар на Роналдо беше отразен от Субашич, но при добавката Рикардо Куарешма нямаше как да сгреши пред опразнената врата и с глава чукна топката в мрежата. 1:0 за Португалия в 117-ата минута!

Събитие в 116-ата минута! Греда на Перишич!

Да отбележим 100-ата минута. Още само 20 до края на игровото време.

Започнаха продълженията.

Край на редовното време. Предстоят продължения.

Още 5 минути до края. Лошото е, че ще май има продължения!

Ато ви интересува специално представянето на Кристиано Роналдо, по-добре не питайте!

Нани се опита да си изпроси дузпа, измъчен от успешната опека на Стринич. Не че е нещо ново за него, но друго засега не се случва!

В досегашните мачове на Хърватия: срещу Турция 6-2 точни удари, срещу Чехия 6-4, срещу Испания 4-3. В досегашните мачове на Португалия: срещу Исландия 10-4 точни удари, срещу Австрия 6-1, при мъките с Унгария  6-5. Хърватия - Португалия сега: 60-а минута, точни удари 0-0.

Пет минути от новото полувреме и никакви реакции на терена като наставления на двамата селекционери и в играта на техните подопечни. Няма точни удари, даже жълти картони няма! И една смяна в 50-ата минута в португалския отбор, вместо да я направят на почивката. Налудничава работа!

Начало на второто полувреме.

Много тактика, голяма скука. Точните удари към двете врати все още са 0-0. И нищо интересно не сте пропуснали.

Край на първото полувреме.

Половин час от нашия живот, уважаеми дами и господа! Докарахме го до 1-1 неточни удари. Пъплим към крайния резултат.

25-а минута, точни удари 0-0, опасни положения 0-1, резултатът е ясен. Голям респект, голямо нещо. Засега мирише на дузпи. Дано се размирише!

Да приемем, че съперниците изпитват респект един към друг. Звучи по-учтиво.

Нали не сме заспали? 15 минути надлъгване, 15 минути скука.

Начало на мача.

Голямата изненада на турнира - Хърватия, срещу спортната икона Роналдо.

Двама съотборници от "Реал" ще си премерят силите и тактическите умения - Модрич срещу Роналдо.

Тънка подробност - съдия на мача е испанецът Карлос Карбайо, чиито сънародници бяха унизени от Хърватия в последния мач преди дни. Съдийските наряди бяха определени впоследствие, което не е учтиво към хърватския отбор, предвид обстоятелствата. Реферът вече е опъвал нервите на "Барселона" - вечният съперник на "Реал", в който играе Роналдо.

Кристиано и неговите съотборници още нямат победа на Евро 2016.

Стартови състави

ХЪРВАТИЯ: Субашич, Стринич, Чорлука, Сърна, Брозович, Вида, Бадели, Ракитич, Модрич, Перишич, Манджукич
Селекционер Анте Чачич
ПОРТУГАЛИЯ: Руи Патрисио, Пепе, Фонте, Рафаел, Андре Гомеш, Адриен Силва, Седрик, Жоао Марио, У. Карвальо, Нани, Роналдо