"Интер" въвлечен в голово реми срещу последния

"Интер" въвлечен в голово реми срещу последния  | StandartNews.com

Отборите на "Интер" и "Верона" си спретнаха невероятно голово реми. Те завършиха при резултата 3:3, след страхотен мач.
Мачът се игра във италианския град Верона под зимното слънце на Ботуша. Резултат беше открит от гостите от Милано след попадение на Джейсън Морило още в 8-ата минута, но 3 минути след това равенството беше възстановено след гол на Филип Еландер, но домакините не спряха до тук и направиха пълен обрат в 16-ата минута, а Артур Йонита вкара за "Верона", като в 57-ата минута той заби втория си гол в мача, като с него всичко изглеждаше решено, но "Интер" не мислеха така. Икарди върна едно попадение, а крайното 3:3 оформи Иван Перишич.

След този уникален мач "Верона" се намира на последното място с актив от 15 точки, като се смята за сигурен изпадащ. "Интер" направи поредна грешка по пътя към титлата и вече е на 4-то място, събирайки 45 точки.

Следващия мач на "Верона" е гостуване на "Лацио", а "Интер" ще се изправи в кърваво дерби, гостувайки на "Фиорентина".