Хубчев: Индивидуални грешки ни провалиха

Хубчев: Индивидуални грешки ни провалиха | StandartNews.com

Петър Хубчев призна, че мачът в Стокхолм е бил решен за 4 минути, като имаше предвид първите 2 гола. Той си призна и основните слабости в играта на националите ни.

"За 4 минути загубихме тази среща, обясни селекционерът. - В най-неподходящото време получихме тези 2 гола. Между тях имахме едно положение, в коет оможехме да вкараме, но тези минути решиха мача.

Не знам дали резултатът е най-важното нещо за нас. В мача с Франция 5-6 човека се раздадоха докрай, а сега - може би 8-9 човека. Това трябва да го подобряваме. Иначе знаем класата на нашите съперници и каква е нашата класа. Но поне върху себераздаването трябва да работим. Напрежението преди мача не повлия. Не усетих такова сега.

Много поуки можем да извлечем от тези мачове. Не искам повече да виждам индивидуални грешки - всички голове досега се дължат на тях.

Липсва агресивност - тук също трябва много да се работи. Тичане и агресивност", завърши Хубчев.